WYRÓŻNIENIE DLA MINISTRANTÓW

W niedzielę 16 czerwca br. w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, podczas Mszy św. dla dzieci odbyło się wręczenie nagród ministrantom, którzy przez cały rok pełnili służbę przy ołtarzu. Nagrodą za pierwsze miejsce był rower, który otrzymał Adam Kurowski. Koleją nagrodę w postaci deskorolki otrzymał Michał Leśniewski. Nagrodą za trzecie miejsce była hulajnoga, którą otrzymał Paweł Łuczak. Proboszcz parafii – ks. mjr dr Ireneusz Biruś – wręczając nagrody podziękował ministrantom „za cały rok ich posługi, zaangażowania i chęć służenia dla wspólnoty Kościoła wojskowego na Rembertowie”. Ponadto każdy z obecnych ministrantów otrzymał „nagrodę pocieszenia” w postaci piłki nożnej. Opiekunem ministrantów jest ks. ppor. Artur Janczarek.

Zostały również rozdane nagrody dzieciom, które przez cały rok brały udział w konkursach, zbierając figurki „muzykalnych aniołków. „Jako duszpasterze wyrażamy naszą wdzięczność rodzicom za ich troskę o wychowanie religijne dzieci, za wspólne świętowania Dnia Pańskiego w ciągu całego roku katechetycznego i szkolnego”.

fot. xAJ