6 czerwca 2018

Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://parafiarembertow.pl. Jest to oficjalna strona internetowa parafii pw św. Rafała Kalinowskiego w Rembertowie.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

W przypadku strony internetowej parafii, wszystkie komentarze zostały wyłączone. W związku z tym żadne dane nie są w tym obszarze przetwarzane.

Formularze kontaktowe

Formularz kontaktowy nie jest dostępny. Na stronie podane są jedynie dane teleadresowe umożliwiające kontakt telefoniczny.

Ciasteczka

Dane z ciasteczek (tzw cookies) mogą być automatycznie zapisywane przez system w którym została przygotowana ta strona internetowa jednak nie są one zbierane, analizowane czy też przetwarzane w jakikolwiek sposób zarówno przez administratora strony jak i przez duszpasterzy naszej parafii.

Z kim dzielimy się danymi

Jak już to zostało wspomniane wyżej żadne dane nie są zbierane ani analizowane. Tym samym żadnymi danymi się nie dzielimy.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Żadne dane osobowe nie są przechowywane zarówno przez administratora strony jak i przez duszpasterzy naszej parafii.

Informacje dodatkowe

Strona internetowa parafii pw św. Rafała Kalinowskiego powstała wyłącznie w celach informacyjnych. Nie jest wykorzystywana do celowego zbierania i analizowania jakichkolwiek danych osobowych.