NOWE INFORMACJE ws. PANDEMII KORONAWIRUSA

W związku z łagodzeniem obostrzeń wprowadzonych z epidemią koronawirusa oraz na podstawie nowych regulacji informujemy, że od 20 kwietnia (poniedziałek) w liturgii Mszy św. będzie mogło uczestniczyć nie więcej niż 25 osób. Pierwszeństwo będą miały te osoby, które zamówiły intencje Mszy św. dlatego prosimy, aby do Kościoła wchodzić od strony zakrystii, aby nie przekroczyć liczby uczestników. Informujemy, ze podczas uczestnictwa w liturgii obowiązuje zakrywanie nosa i ust. Jednocześnie wypełniając zarządzenie Biskupa Polowego WP z 12 marca br. Komunię Św. przyjmujemy tylko na rękę używając wcześnie środka do dezynfekcji, który znajduje się w Kościele.

Informujemy, że nadal obowiązuje dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii udzielona wiernym Ordynariatu Polowego przez Biskupa Polowego WP , aż do odwołania.

Jednocześnie informujemy, ze Pierwsza Komunia Św. dzieci klas III została przesunięta na 12 września br. na godz. 12.00.