REKOLEKCJE ADWENTOWE

W dniach od 13 do 15 grudnia, że szczególnym zachowaniem norm sanitarnych, wspólnota parafialna p.w. św. Rafała Kalinowskiego w Rembertowie przeżywała tegoroczne rekolekcje adwentowe, które poprowadził podprzeor Jasnej Góry o. Wojciech Dec. W pierwszym dniu rekolekcji kaznodzieja zwrócił uwagę co tak naprawdę powoduje radość w życiu codziennym. Drugi dzień rozważań poświęcony był tematyce naszej szczerości względem samego Boga. W kolejnym dniu tegorocznych rozważań kaznodzieja skupił się nad tematyką naszego upodabniania się do Maryi. Tegoroczne rekolekcje zakończyły się wręczeniem ojcu rekolekcjoniście ikony Matki Bożej Hetmanki Żołnierza przez ks. proboszcza oraz błogosławieństwem dla naszej wspólnoty, którego udzielił o. Wojciech Dec.