ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO NA WYDZIALE ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA AKADEMII SZTUKI WOJENNEJ

W czwartek, 27 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia. Wydarzenie to zgromadziło władze uczelni, studentów oraz zaproszonych gości – przedstawicieli firm współpracujących z Wydziałem. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele: Instytutu Transportu Samochodowego, ROSOMAK S.A., Lotniczej Akademii Wojskowej, Targor Truck, Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, Lotniska Chopina, Przedsiębiorstwa Porty Lotnicze Warszawa, Instytutu Kolejnictwa, Wojskowego Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji, Ekspert Celny Sp. z o.o., Centrum Szkolenia Technikum Lotniczego w Nagoszewie oraz Abakus Logistics Sp. z o.o. oraz proboszcz naszej parafii ks. płk Tomasz Skupień – dziekan Żandarmerii Wojskowej. Podczas uroczystości, której głównymi bohaterami byli absolwenci i studenci Wydziału Zarządzania i Dowodzenia wyróżniono najlepszych studentów poszczególnych kierunków: zarządzania i dowodzenia, logistyki oraz lotnictwa. Studentom wręczono nagrody za najlepsze średnie uzyskane podczas studiów I i II stopnia oraz za najlepsze prace dyplomowe. Nagrodzeni studenci zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami, które wręczali zarówno przedstawiciele uczelni, jak i zaproszonych firm.

źródło: Akademia Sztuki Wojennej