UROCZYSTE OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI W KOMENDZIE GŁÓWNEJ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ

W 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, w Komendzie Głównej Żandarmerii Wojskowej, odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której gen. bryg. dr Robert Jędrychowski wręczył żandarmom i pracownikom ŻW medale, odznaki oraz akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe. Podczas swojego przemówienia, przypomniał swoim współpracownikom, że: „Narodowe Święto Niepodległości będzie dla wielu z nas dniem wytężonej służby. Mam nadzieję, że pomimo realizacji zadań ustawowych wszyscy z radością i w gronie bliskich uczcimy kolejną rocznicę odzyskania suwerenności. Dziękuję Wam za dotychczasową pracę i służbę oraz życzę dużo satysfakcji i zadowolenia w życiu zawodowym i prywatnym”

W uroczystości udział wziął proboszcz naszej parafii, dziekan Dekanatu Żandarmerii Wojskowej, ks. płk Tomasz Skupień.

Źródło: Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej