Boże Narodzenie – Życzenia

zwiastuję wam radość wielką,
(…) dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel,
którym jest Mesjasz Pan!

      To nie są słowa, które wypowiedział anioł tylko w tamtą, betlejemską noc. One wciąż rozbrzmiewają Dobrą Nowiną, że przyszedł Zbawiciel i im bardziej ciemna otacza nas noc, im więcej lęków, trudności i cierpienia, im bardziej nie radzimy sobie z grzechem i słabością w nas i wokół nas, tym bardziej potrzebujemy Tego, który „nawiedza nas jak z wysoka Wschodzące Słońce”.

     Wszystkim Wam Drodzy Parafianie i Gościom życzymy, aby Jezus Chrystus, który przyszedł jako „światłość prawdziwa” rozproszył wszelkie ciemności trosk, niepokojów i zła, wypełnił serce szczęściem, radością, miłością i pokojem. Niech pobłogosławi też każdy dzień Nowego Roku, by był to dobry i twórczy czas, przeżyty w zdrowiu i w szczęściu, w przyjaźni z Bogiem i ludźmi. 

 

 

ks. Tomasz i ks. Marek

duszpasterze parafii wojskowej w Rembertowie