Wspólnoty parafialne

Życie parafii to nie tylko Msze Święte i modlitwa. Jego integralną częścią są także wydarzenia kulturalne oraz działaność wspólnot.

Z okazji świąt czy uroczystości rocznicowych często odbywają się koncerty orkiestr i chórów, występy zespołów i osób indywidualnych. Do tej pory w naszej parafii wystąpiły m. in.:

- Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego,
- Orkiestra Koncertowa Wojska Polskiego,
- solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego Lech Wiewióra,
- Chór Centralnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego,
- Chór Centralny i Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego,
- Chór Męski im. Wacława Lachmana „Harfa",
- Warszawski Chór Chłopięcy,
- międzyparafialna orkiestra „VICTORIA" z parafii Matki Boskiej Zwycięskiej z Warszawy Rembertowa,
- parafialny zespół „CANTATE",
- parafialny Zespół „ISKIERKI",
- chór „Orły Nowogródzkie" złożony z weteranów II wojny światowej,
- Teatru „ FOYER" z Domu Kultury „ Rembertów",
- Zespołu Muzyki Dawnej „Concerto Polacco" pod kierunkiem Marka Toporowskiego,
- zespół folklorystyczny SUKTINIS z Druskiennik z Litwy,
- teatr „Trik", teatr „Puenta" oraz Szkoła Tańca ze Świdwina,
- dzieci z Domu Dziecka w Międzylesiu,
- artyści scen warszawskich Lech WIEWIÓRA, Ryszard BACIARELLI i Maja HRUSZWICKA,
- zespołu gitarowego Krzysztofa Fertasia,
- Tomasz STOCKINGER,
- dzieci z zespołu „Arka Noego",

Występy te stanowiły doskonałe uzupełnienie duchowych przeżyć w trakcie obchodzonych uroczystości, świąt kościelnych, świąt państwowych, rocznic i zawsze gromadziły w kościele garnizonowym liczne grono wiernych.

Wybierz z menu strony nazwę interesującej Cię wspólnoty parafialnej aby dowiedzieć się więcej.