Warning: assert() [function.assert]: Assertion failed in /autoinstalator/joomla/libraries/import.php on line 3
Ogłoszenia 2017-09-03

Ogłoszenia 2017-09-03

22 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.Od piatku1 września powrócił normalny przed wakacyjny porządek Mszy św. w naszej parafii – Msze św. w dzień powszedni o godz. 7.00 i 18.00. Msze św. w niedziele pozostają bez zmian oprócz Mszy św. o godz. 19.30, której już nie będzie. Kancelaria parafialna czynna w czwartki i soboty w godzinach od 16.00 do 17.30.

2.W poniedziałek w imię Boże rozpoczynamy rok szkolny i katechetyczny. Msza św. na rozpoczęcie roku zostanie odprawiona w naszej świątyni w poniedziałek o godz. 9.00. Zapraszamy na nią dzieci, młodzież i rodziców, nauczycieli, katechetów oraz wychowawców. Od najbliższego czwartku w kancelarii parafialnej rozpoczynamy zapisy dla dzieci, które pragnął w następnym roku przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii. Komunia św. w przyszłym roku w naszym kościele odbędzie się w dniu 6 maja o godz. 10.00. Zapisy dzieci pierwszokomunijnych do końca miesiąca września w kancelarii parafialnej.

3.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, Msza św. i różaniec parafialny.

4.W piątek, 8 września, obchodzimy jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. Modlimy się w tym dniu przez wstawiennictwo Matki Bożej o dobre urodzaje dziękując Bogu za tegoroczne zbiory.

5. Komisariat Policji w Rembertowie zwraca się z prośbą o przekazanie informacji i ulotek przeznaczonych dla osób starszych, samotnych dotyczących powtarzających się przypadkach okradzeń i wyłudzeń metodą na tzw. wnuczka i innych niebezpieczeństw oszustw.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności +Kazimierz Ślusarczyk, który spoczął na cmentarzu parafialnym w Nieporęcie. Polećmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu...