Warning: assert() [function.assert]: Assertion failed in /autoinstalator/joomla/libraries/import.php on line 3
Ogłoszenia 2017-08-20

Ogłoszenia 2017-08-20

DWUDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. We wtorek, 22 sierpnia, będziemy obchodzili święto Matki Bożej którą czcimy w tym dniu jako Królową. W środę, 23 sierpnia, przypada Europejski Dzień Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych. W tym roku z inicjatywy Episkopatu Polski modlimy się w tej intencji przez przyczynę bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W środę także Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, Msza św. i różaniec parafialny. Do końca miesiąca sierpnia od godz. 17.00 modlitwa różańcowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. W sobotę, 26 sierpnia, nasze myśli i serca ponownie w tym miesiącu skierujemy na Jasną Górę, aby uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską w Jej święcie obchodzonym w tym dniu.

3. Od 20 do 27 stycznia 2018 roku będzie organizowana pielgrzymka do Ziemi Świętej przez Dzieło biblijne diecezji siedleckiej. Opiekunem tej pielgrzymki jest ks. Piotr Mazurek (nr telefonu 506123568). Informacje na jej temat są na kartkach informacyjnych przy wyjściu z kościoła albo bezpośrednio u ks. Piotra.

ZAPOWIEDZI:

Kamil Andrzej Gurbiel, kawaler, katolik, pochodzący z parafii św. Marii Magdaleny z Warszawy i Karolina Szyderska, panna, katoliczka pochodząca z tutejszej parafii – zapowiedź I

Sławomir Kloch, kawaler, katolik, zamieszkały na terenie tutejszej parafii oraz Renata Joanna Kowalik, panna, katoliczka z parafii św. brata Alberta w Warszawie – Wesołej – zapowiedź I

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

• 21 VIII – św. Pius X (1835-1914), papież (wspomnienie obowiązkowe).