Warning: assert() [function.assert]: Assertion failed in /autoinstalator/joomla/libraries/import.php on line 3
Ogłoszenia 2017-08-06

Ogłoszenia 2017-08-06

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę przypada święto Przemienienia Pańskiego. W najbliższą środę, 9 sierpnia, oddamy cześć św. Teresie Benedykcie od Krzyża, dziewicy i męczennicy – Edycie Stein, którą kanonizował św. Jan Paweł II w 1998 roku, a rok później ogłosił współpatronką Europy.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, Msza św. i różaniec parafialny. W każdy dzień sierpnia od godz. 17.00 modlitwa różańcowa i Koronka do Bożego Miłosierdzia. W przyszłą niedzielę 13 sierpnia nabożeństwo fatimskie o godz. 17.30 a po nim bezpośrednio Msza święta. W najbliższy czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Zapowiedzi:

Rafał Skrakowski, kawaler, katolik, pochodzący z parafii tutejszej i Weronika Idzikowska, panna pochodząca z tutejszej parafii – zapowiedź I

Maciej Krajewski, kawaler, katolik, pochodzący z parafii św. Jana Pawła II w Warszawie, Małgorzata Świerszcz, panna, katoliczka, pochodząca z parafii tutejszej – zapowiedź I

W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności + Hanna Łuźniak – polećmy Jej dusze miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie...

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM :

• 8 VIII – św. Dominik (ok. 1170-1221) (wspomnienie obowiązkowe);

• 11 VIII – św. Klara (1194-1253), dziewica