Warning: assert() [function.assert]: Assertion failed in /autoinstalator/joomla/libraries/import.php on line 3
Ogłoszenia 2017-07-23

Ogłoszenia 2017-07-23

SZESNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Dzisiejsza niedziela przykrywa przypadające 23 lipca święto św. Brygidy (ok. 1302-1373), patronki Europy. Papież św. Jan Paweł II w 1999 roku ogłosił Brygidę współpatronką Europy. Jak ona trwajmy w Tym, który nas tak umiłował.

2. W najbliższy wtorek, 25 lipca, obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła. Pod tą samą datą czcimy też św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii w dniu jutrzejszym.

3. W środę, 26 lipca, w liturgii wspominamy św. Joachima i św. Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny dzień modlitw w całym kościele w intencji chrześcijańskich rodziców. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 a po niej Msza św. i różaniec.

W poniedziałek odbędzie się pogrzeb o godz. 12.00 w naszym kościele +Wacława Grzybowskiego. Polećmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie...